Zarządzenie nr ZR 035/2026
| Zarządzenie nr: | ZR 035/2026 |
|---|---|
| Wydane przez: | Rektora |
| Z dnia: | 26.05.2026 |
| W sprawie: | zmian w strukturze organizacyjnej Uczelni w kadencji 2024-2028 |
| Status: | Obowiązujące |
| Uwagi: | Działając na podstawie art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t. j. Dz.U. 2024 poz. 1571 ze zm.) oraz § 61 ust. 3 pkt. 3 Statutu Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, po uzyskaniu opinii Senatu Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, wyrażonej Uchwałą Nr AR001-2-V/2026 Senatu Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 26 maja 2026 roku w sprawie zaopiniowania zmian w strukturze Uczelni w kadencji 2024-2028 ustala się, co następuje. |
§ 1.
Odwołuję Pana prof. dr. hab. Rafała Gnata z funkcji Kierownika Laboratorium Analizy Ruchu w Instytucie Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu.
Odwołuję Pana prof. dr. hab. Andrzeja Myśliwca z funkcji Kierownika Laboratorium Fizjoterapii i Fizjoprofilaktyki w Instytucie Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu.
§ 2.
Powołuję prof. dr. hab. Rafała Gnata na kierownika Laboratorium Fizjoterapii i Fizjoprofilaktyki w Instytucie Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu.
Powołuję dr. Grzegorza Szlachty na kierownika Laboratorium Analizy Ruchu w Instytucie Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu.
§ 3.
Ogłasza się tekst jednolity Struktury organizacyjnej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w kadencji 2024-2028, stanowiącej załącznik do niniejszego Zarządzenia.
§ 4.
Zarządzenie podaje się do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej AWF Katowice.
§ 5.
Zarządzenie obowiązuje z dniem podpisania.
| Odpowiedzialny za treść: | prof. dr hab. n. med. Andrzej Małecki |
|---|---|
| Wytworzył: | Biuro Rektora |
| Data wytworzenia: | 26.05.2026 |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Smykla |
| Data opublikowania: | 29.05.2026 15:08 |
| Liczba wyświetleń: | 9 |