Uchwała nr AR001-004-X/2020
| Uchwała nr: | AR001-004-X/2020 |
|---|---|
| Jakiego organu: | Senatu AWF |
| Z dnia: | 27.10.2020 |
| W sprawie: | zmian w programach studiów podyplomowych „Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie” |
| Na podstawie: | Działając na podstawie art. 28 ust. 1 pkt 11 i art.160 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2020 r. poz. 85 ze zm.) oraz Opinii Nr RWWF-2-X/2020 Rady Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 20 października 2020 roku w sprawie zmian w planach studiów podyplomowych „Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie” |
| Status: | Obowiązująca |
§ 1.
1. Senat Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zatwierdza zmiany w planie studiów podyplomowych „Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie”.
2. Program studiów stanowi załącznik nr 1 do niniejszej uchwały.
§ 2.
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Uprawnionych do głosowania: 32 osoby, obecnych: 29 osób, głosowało: 28 osób.
Głosowanie:28 TAK, 0 NIE, 0 WSTRZ.
Senat Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w głosowaniu zdalnym, jawnym, jednogłośnie podjął uchwałę w sprawie zmian w programach studiów podyplomowych „Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie”.
| Podmiot udostępniający: | prof. Grzegorz Juras |
|---|---|
| Odpowiedzialny za treść: | prof. Grzegorz Juras |
| Data wytworzenia: | 27.10.2020 |
| Opublikował w BIP: | Agnieszka Smykla |
| Data opublikowania: | 12.11.2020 11:35 |
| Ostatnio zaktualizował: | |
| Liczba wyświetleń: | 56 |