§ 1.
1. Wprowadza się zmiany w „Regulaminie Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach”.
2. Regulamin, o którym mowa w ustępie 1, został ustalony w uzgodnieniu ze związkami zawodowymi, działającymi na terenie Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.
3. „Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach”, o którym mowa powyżej, stanowi załącznik do niniejszego zarządzenia.
§ 2.
Traci moc Zarządzenie Nr 14/2025 Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 5 lutego 2025 r. w sprawie zmiany Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
§ 3.
Zarządzenie podaje się do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej AWF Katowice.
§ 4.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.