Zarządzenie nr ZDF/5/2026
| Zarządzenie nr: | ZDF/5/2026 |
|---|---|
| Wydane przez: | Dziekana Wydziału Fizjoterapii |
| Z dnia: | 26.03.2026 |
| W sprawie: | powołania do pełnienia funkcji opiekuna studentów odbywających studia w formie IOS oraz IPPS na kierunkach Fizjoterapia i Odnowa Biologiczna |
| Status: | Obowiązujące |
Działając na podstawie § 84 Statutu Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, ustalam co następuje:
§ 1
Powołuję Pana dr hab. Piotra Króla prof. AWF do pełnienia funkcji opiekuna studentów odbywających studia według indywidualnej organizacji studiów w formie Indywidualnego Planu i Programu Studiów (IPPS) lub Indywidualnej Organizacji Studiów (IOS) na kierunkach Fizjoterapia i Odnowa Biologiczna na czas nieobecności opiekunów Pani dr Hanny Adamczyk – Bujniewicz oraz mgr Magdaleny Rudek – Zaprzałka.
§ 2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i obowiązuje do odwołania.
§ 3
Traci moc zarządzenie Dziekana nr ZDF/6/2025 z dnia 7 marca 2025 w sprawie wyznaczenia
zastępcy opiekuna studentów odbywających studia w formie IOS oraz IPPS na kierunku Odnowa Biologiczna.
Dziekan Wydziału Fizjoterapii
dr hab. Anna Polak prof. AWF Katowice
| Wytworzył: | Dziekan Wydziału Fizjoterapii |
|---|---|
| Data wytworzenia: | 26.03.2026 |
| Opublikował w BIP: | Anna Pinkowska |
| Data opublikowania: | 26.03.2026 12:54 |
| Ostatnio zaktualizował: | Anna Pinkowska |
| Data ostatniej aktualizacji: | 26.03.2026 13:06 |
| Liczba wyświetleń: | 16 |