Uchwała nr RWZST-6-III/2/2025
Uchwała nr: | RWZST-6-III/2/2025 |
---|---|
Jakiego organu: | Rady Wydziału |
Z dnia: | 18.03.2025 |
W sprawie: | Wniosek do Senatu w sprawie zatwierdzenia zmian (korekt) kierunkowych efektów uczenia się na kierunku studiów Zarządzanie, studia pierwszego i drugiego stopnia, profil ogólnoakademicki |
Na podstawie: | Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 14 listopada 2018 r. w sprawie charakterystyk drugiego stopnia efektów uczenia się dla kwalifikacji na poziomach 6-8 Polskiej Ramy Kwalifikacji oraz Uchwały Nr 3/2025 Rady Programowej kierunku Zarządzanie Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką AWF Katowice z dnia 06 marca 2025 roku w sprawie korekty kierunkowych efektów uczenia się na kierunkach studiów Zarządzanie studia pierwszego i drugiego stopnia, profil ogólnoakademicki Rada Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką uchwala, co następuje: |
Status: | Obowiązująca |
Uwagi: | Traci moc Uchwała nr RWZST-1-IV/2019 Rady Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 28 maja 2019 roku w sprawie wniosku do Senatu o zatwierdzenie efektów uczenia się dla kierunku zarządzanie, studia pierwszego i drugiego stopnia. |
§ 1.
RWZSiT pozytywnie opiniuje zmiany (korekty) kierunkowych efektów uczenia się na kierunku studiów Zarządzanie studia pierwszego i drugiego stopnia, profil ogólnoakademicki.
§ 2.
Tekst jednolity skorygowanych efektów uczenia się na kierunku Zarządzanie studia pierwszego stopnia, profil ogólnoakademicki stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej Uchwały.
§ 3.
Tekst jednolity skorygowanych efektów uczenia się na kierunku Zarządzanie studia drugiego stopnia, profil ogólnoakademicki stanowi Załącznik nr 2 do niniejszej Uchwały.
§ 4.
Traci moc Uchwała nr RWZST-1-IV/2019 Rady Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z dnia 28 maja 2019 roku w sprawie wniosku do Senatu o zatwierdzenie efektów uczenia się dla kierunku zarządzanie, studia pierwszego i drugiego stopnia.
§ 5.
Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.
Uprawnionych do głosowania: 13 osób, obecnych: 11osób, głosowało: 11osób.
Głosowanie: TAK - 11 , NIE – 0, WSTRZ. – 0.
Rada Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w głosowaniu jawnym jednogłośnie pozytywnie podjęła Uchwałę wniosek do Senatu w sprawie zatwierdzenia zmian (korekt) kierunkowych efektów uczenia się na kierunku studiów Zarządzanie, studia pierwszego i drugiego stopnia, profil ogólnoakademicki.
Dziekan
Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką
dr Wojciech Chudy
Podmiot udostępniający: | dr Wojciech Chudy |
---|---|
Odpowiedzialny za treść: | dr Wojciech Chudy |
Wytworzył: | dr Wojciech Chudy |
Data wytworzenia: | 18.03.2025 |
Opublikował w BIP: | Katarzyna Nowotarska |
Data opublikowania: | 21.03.2025 12:26 |
Ostatnio zaktualizował: | Katarzyna Nowotarska |
Data ostatniej aktualizacji: | 21.03.2025 12:37 |
Liczba wyświetleń: | 13 |