Akademia Wychowania Fizycznego
im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

ul. Mikołowska 72a, 40-065 Katowice

e-mail: rektorat@awf.katowice.pl
Adres skrzynki Epuap: /AWF/SkrytkaESP

tel. +48 32 2075100
fax. +48 32 2075200

NIP: 634-019-53-42, Regon: 000327882
Konto: 54 1050 1214 1000 0007 0000 7784

Specjalista ds. studenckich

XML

Szczegóły

stanowisko Specjalista ds. studenckich

miejsce pracy Dział Dydaktyki i Spraw Studenckich AWF Katowice

termin składania ofert

miejsce składania ofert Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, 40-065 Katowice ul. Mikołowska 72A z zapisem nr oferty

Treść

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

poszukuje pracowników na dwa (2) stanowiska:

SPECJALISTA DO SPRAW STUDENCKICH

Nr ref.: AWF/03/2020

Główne obowiązki:

1. Załatwianie spraw związanych z przyznawaniem studentom świadczeń (ustalanie i wyliczanie dochodów w rodzinie studenta -stypendium socjalne); obsługa kont studenckich w systemie USOS i przelewów na konta bankowe; redagowanie odwołań od decyzji o przyznaniu świadczeń dla studentów.

2. Przygotowywanie projektów regulaminów i zarządzeń dotyczących:

  • zasad przyznawania świadczeń dla studentów,
  • zasad pobierania opłat za usługi edukacyjne i wydawanie dokumentów związanych z tokiem studiów,
  • dokumentów związanych z tokiem studiów (dyplomów, suplementów).

3. Kalkulacja kosztów kształcenia, redagowanie decyzji dotyczących opłat dydaktycznych.

4. Rozliczanie należności studentów i monitorowanie wpłat na konto Akademii.

5. Przygotowywanie wniosków do banków w sprawie umarzania kredytów studenckich.

6. Prowadzenie windykacji opłat za usługi edukacyjne studentów przy współpracy z kancelarią prawną.

7. Załatwianie spraw związanych z realizacją badań lekarskich kandydatów na studia i studentów i przygotowywanie wniosków przetargowych w zakresie wyboru jednostki realizującej badania.

8. Zamawianie i rozliczanie druków związanych z tokiem studiów; przygotowywanie wniosków przetargowych.

Wymagania stawiane kandydatom/ kandydatkom:

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich (wykształcenie kierunkowe z zakresu prawa, ekonomii lub zarządzania);
  • biegła obsługa komputera (konieczność pracy w systemie USOS, etc.);
  • doskonała znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i edytora tekstu Word;
  • umiejętność interpretacji przepisów, w szczególności ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, ustawy o świadczeniach rodzinnych i ustawy o pomocy społecznej oraz odpowiednich aktów wykonawczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następującej dokumentacji:

  • list motywacyjny (zgłoszenie do konkursu), CV
  • kopię dyplomu / wyższej uczelni, certyfikaty, zaświadczenia ukończenia szkoleń, kursów, studiów podyplomowych,
  • ewentualnie kopie dokumentów potwierdzające okresy zatrudnienia i doświadczenie zawodowe (np. świadectwa pracy),
  • dokumenty konkursowe, które są dostępne tutaj

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w przyjaznej atmosferze.

Konkurs składa się z trzech etapów:

  • sprawdzenia wymogów formalnych;
  • rozmowy kwalifikacyjnej;
  • egzaminu umiejętności praktycznych (obsługa edytora MS Word, arkusza kalkulacyjnego MS Excel, interpretacja przepisów).

Akademia zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Dokumentację konkursową proszę dostarczyć do dnia 26.02.2020 r.:

  1. osobiście, do Kancelarii AWF Katowice budynek główny lub
  2. na adres mailowy kadry@awf.katowice.pl

Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi najpóźniej do 10.03.2020 r.

Akademia zastrzega sobie prawo odwołania konkursu bez podania przyczyny.

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Zamknij