Akademia Wychowania Fizycznego
im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

ul. Mikołowska 72a, 40-065 Katowice

e-mail: rektorat@awf.katowice.pl
Adres skrzynki Epuap: /AWF/SkrytkaESP

tel. +48 32 2075100
fax. +48 32 2075200

NIP: 634-019-53-42, Regon: 000327882
Konto: 54 1050 1214 1000 0007 0000 7784

Radca Prawny

XML

Szczegóły

stanowisko Radca Prawny

miejsce pracy Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

termin składania ofert

miejsce składania ofert Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, 40-065 Katowice ul. Mikołowska 72A z zapisem nr oferty

Treść

grafika fundusze europejskie

RADCA PRAWNY Nr ref.: AWF/02/2020

Główne obowiązki:

Przeprowadzenie kompleksowego audytu funkcjonowania uczelni, analiza wewnętrznych aktów normatywnych, ustalenie zakresu zmian w kontekście obowiązującej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Wymagania konieczne:

  1. wykształcenie wyższe prawnicze,
  2. aktualny wpis na listę radców prawnych lub adwokatów,
  3. minimum 5 letnie doświadczenie prawnicze w problematyce szkolnictwa wyższego na uczelniach publicznych,
  4. doświadczenie zawodowe, co najmniej 5 letnie w prowadzeniu kancelarii prawnej,
  5. odpowiedzialność, staranność, dokładność, zaangażowanie, lojalność,
  6. samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie przy realizacji projektów,
  • posiadanie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następującej dokumentacji:

  1. list motywacyjny (zgłoszenie do konkursu), CV
  2. kopię dyplomu / wyższej uczelni, certyfikaty, zaświadczenia ukończenia szkoleń, kursów, studiów podyplomowych,
  3. ewentualnie kopie dokumentów potwierdzające okresy zatrudnienia i doświadczenie zawodowe (np. świadectwa pracy),
  4. dokumenty konkursowe, które są dostępne pod adresem:

Oferujemy:

  • współpracę w pełnym wymiarze czasie pracy w zadaniowym systemie czasu pracy,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość korzystania z obiektów sportowych uczelni.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  • pierwszego, polegającego na wstępnym wyborze kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu,
  • drugiego, rozmowy kwalifikacyjnej.

Akademia zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Dokumentację konkursową proszę dostarczyć do dnia 31.01.2020 r.:

  1. pocztą na adres: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, 40-065 Katowice ul. Mikołowska 72A z zapisem nr oferty lub
  2. osobiście, do Kancelarii AWF Katowice budynek główny lub
  3. na adres mailowy kadry@awf.katowice.pl

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie zakończone do 03. 02.2020 r.

Akademia zastrzega sobie prawo odwołania konkursu bez podania przyczyny.

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Zamknij