Akademia Wychowania Fizycznego
im. Jerzego Kukuczki w Katowicach


ul. Mikołowska 72a, 40-065 Katowice


e-mail: rektorat@awf.katowice.pl
Adres skrzynki Epuap: /AWF/SkrytkaESP


tel. +48 32 2075100
fax. +48 32 2075200


NIP: 634-019-53-42, Regon: 000327882
Konto: 54 1050 1214 1000 0007 0000 7784

Redakcja BIP

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Redakcja biuletynu:

Główny Redaktor dr Bartłomiej Szade tel. +48 604 754 244
bip@awf.katowice.pl

Administrator

Marcin Warczyk

m.warczyk@awf.katowice.pl
+48 32 207 5330

Biuro Rektora dr Agnieszka Smykla

tel. +48 32 2075152
a.smykla@awf.katowice.pl

Sekretariat Kanclerza

mgr Anna Gniezińska

a.gniezinska@awf.katowice.pl
t
el. +48 32 2075116

Zamówienia publiczne

mgr Agata Wacek

mgr Adam Strzyżewski Koordynator
ds. Zamówień publicznych

tel. +48 32 2075108
a.wacek@awf.katowice.pl

tel. +48 32 2075108

Szkoła doktorska mgr Renata Kłosowska
Ewelina Wilusz
r.klosowska@awf.katowice.pl
e.wilusz@awf.katowice.pl
tel. +48 32 2075127
Dział Dydaktyki
i Spraw Studenckich
dr Agnieszka Ardeńska a.ardenska@awf.katowice.pl
+48 32 2075343
Dział Nauki i Współpracy
z Zagranicą
mgr Piotr Rodak p.rodak@awf.katowice.pl
+48 32 2075234
Wydział Fizjoterapii
mgr Barbara Całka
b.calka@awf.katowice.pl
+48 32 2075354
Wydział Wychowania Fizycznego mgr Magdalena Dudek m.dudek@awf.katowice.pl
+48 32 2075271
Wydział Zarządzania Sportem i Turystyką mgr Kornelia Czajor k.czajor@awf.katowice.pl
+48 32 2075223
     
     

Redakcja BIP AWF Katowice została powołana Zarządzeniem Rektora nr 7/2020

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij