Akademia Wychowania Fizycznego
im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

ul. Mikołowska 72a, 40-065 Katowice

e-mail: rektorat@awf.katowice.pl
Adres skrzynki Epuap: /AWF/SkrytkaESP

tel. +48 32 2075100
fax. +48 32 2075200

NIP: 634-019-53-42, Regon: 000327882
Konto: 54 1050 1214 1000 0007 0000 7784

Bibliotekarz Nr ref.AWF/01/2020

XML

Szczegóły

stanowisko Bibliotekarz

miejsce pracy Dział Udostępniania, Informacji i Dokumentacji Naukowe jBiblioteki

termin składania ofert

miejsce składania ofert Kierownik Biblioteki, pokój nr 20; e-mail:m.pacha@awf.katowice.pl

Treść

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa systemu bibliotecznego Prolib/Rosa w module Dorobek Naukowy i Udostępnianie;
  • bieżąca rejestracja, ewaluacja i raportowanie dorobku naukowego;
  • wyszukiwanie informacji bibliograficznych w sieciowych systemach informacyjnych;
  • przygotowywanie zestawień tematycznych w bibliograficznych bazach danych;
  • obsługa naukowych baz danych bibliograficznych i pełnotekstowych (np. Ebsco, Scopus, Science Direct etc.);
  • obsługa sieciowych baz cytowań (np. Web of Science, Scopus);
  • przygotowywanie zestawień bibliometrycznych do awansów pracowników naukowych;
  • dyżury w czytelni, wypożyczalni lub magazynie książek.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera, w zakresie rozszerzonym o specjalistyczne naukowe bazy danych;
  • dyplom ukończenia studiów wyższych(wykształcenie kierunkowe z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki stanowiska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia i następującej dokumentacji:

  • CV i list motywacyjny,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji oraz po jej zakończeniu (RODO)Oświadczenie i RODO dostępne pod adresem:https://www.awf.katowice.pl/uczelnia/praca-w-awf/dokumenty-konkursowe.

Kandydaci proszeni są o podanie w liście motywacyjnym numeru telefonu kontaktowego. Rekrutacja składa się z dwóch etapów:-pierwszego –polegającego na wstępnym wyborze kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych,-drugiego –rozmowy kwalifikacyjnej. Dokumentację proszę dostarczyć do dnia 20.01.2020 r.

  • na adres: pacha@awf.katowice.pl lub osobiście do Biblioteki Uczelni, pokój nr 20
  • Akademia zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Zamknij