A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej AWF Katowice
Biuletyn Informacji Publicznej AWF Katowice
BIP.gov.pl
  To jest wersja archiwalna z dnia: 11.08.2017, zmieniona z powodu:
  Aktualizacja dodano ZP 10

  Zamówienia publiczne 2017

  Lista zamówień publicznych realizowanych w roku 2016 przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Wybór odpowiedniego przetargu z menu po lewewj stronie.
  <<<<<<<< 

  ZP 09/2017

  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na wykonanie „Modernizacja oświetlenia wraz z wymianą instalacji elektrycznej w hali sportowej przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach"

  ZP 08/2017 UE
  Zamówienie publiczne na „Dostawa  urządzeń dla Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach wraz z ich uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników Zamawiającego w ich obsłudze”

  ZP 07/2017
  Ogłoszenie zamówieniu publicznym na „Remont pomieszczeń na I i III piętrze w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.”

  ZP 06/2017
  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na usługi drukowania druków (skład i wdrukowywanie danych) związanych z prowadzeniem studiów, studiów doktoranckich, podyplomowych i kursów dokształcających na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

  ZP 05/2017
  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na usługi związane z organizacją letnich obozów szkoleniowych (żeglarstwo, kajakarstwo, ratownictwo wodne, terenowe formy aktywności ruchowej) dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na Warmii i Mazurach.

  ZP 04/2017
  Zamówienie publiczne na usługi związane z organizacją programowego obozu szkoleniowego z windsurfingu dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w zakresie zakwaterowania, wyżywienia i udostępnienia sprzętu pływającego nad Zatoką Pucką".

  ZP 03/2017 UE UNIEWWAŻNIONY
  Zamówienie publiczne na „Dostawę aparatury naukowo-badawczej dla Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach wraz z uruchomieniem i przeszkoleniem pracowników.

  KO 01/2017
  Przetarg nieograniczony - konkurs ofert na najem i wizualizację lokalu użytkowego znajdującego się w domu studenta przy ul. Mikołowskiej 72C w Katowicach.

  ZP 02/2017

  Zamówienie publiczne na dostawę energii elektrycznej do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach

  ZP 01/2017

  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na świadczenie usług w zakresie prowadzenia badań lekarskich dla studentów i kandydatów na studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach.

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Bartłomiej Szade
  Publikacja dnia: 11.08.2017
  Podpisał: Bartłomiej Szade
  Dokument z dnia: 11.08.2017
  Dokument oglądany razy: 2813
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach